Про церкву

Ми – адвентисти сьомого дня. Говорячи так, ми віримо, що наша істина, правда і джерело натхнення – в святій книзі Біблії. Саме завдяки Слову Божому ми познайомилися з Тим, хто став для нас найкращим Другом і Спасителем – Ісусом Христом. Саме Він об’єднав нас в єдину дружну сім’ю і відкрив нам правила здорового, щасливого і успішного життя.

Адвентисти, хто ми?

Адвентизм в Україні своїм корінням сягає часів появи рухів пошуку Бога, що виникли на Русі у XV ст. і в період Реформації, що прокотилася по Європі століттям пізніше. Активне формування адвентистського віровчення у світі почалося в першій половині XIX ст. серед послідовників різних християнських церков, що чекали Другого приходу Христа. Віруючі, які мали цю надію, об’єдналися в 1863 році у всесвітню адвентистську церковну організацію.

  • Перші адвентистські громади в Україні виникли в Криму в 1886 році. Їхній розвиток супроводжувався значними труднощами, арештами та репресіями. Проте, попри всі утиски, з настанням демократичних змін у суспільстві Церква відродилася і почався новий етап її розвитку.
  • На сьогодні у світі нараховується близько 25 млн адвентистів у більш ніж 200 країнах.
  • Церква адвентистів сьомого дня невтомно несе вістку спасіння всім жителям Землі, даруючи надію на щасливе життя з Господом кожному, хто цього бажає.
Члени церкви
4624
Громад
1080
Молитовні будинки
229
Медичні заклади
7
Навчальні заклади
19
Члени церкви
20.7 млн.
Громад
94300
Медичні заклади
527
Навчальні заклади
2600
Seventh-day Adventist logo mark