Благодійність

Пошук щастя тільки для себе, або егоїзм губить людей. Той же, хто піклується про оточуючих, робить щасливими не тільки їх, але й себе. Ось чому Бог закликає нас: «Не про себе тільки кожен піклуйся, але кожен і про інших» (Послання апостола Павла до Филип’ян 2: 4)

ОТРИМАННЯ ХЛІБУ ДЛЯ МАЛОЗАБЕПЕЧИНИХ..

Допомога призначена ТІЛЬКИ батькам з 2 дітьми до 18 років! 

Що може надихати нас на служіння?

У цьому світі ми прагнемо багато до чого прагнемо, до нових покупок, до місця в суспільстві, до слави та грошей. Але коли люди підбивають підсумки життя, вони зазвичай не нарікають про те, що не купили новий iPhone, або що заробили мало грошей. У цей час вони шкодують, що недостатньо часу проводили з рідними та близькими, мало спілкувалися, не допомогли людям, які потребували їхньої допомоги. Адже справжня радість людини не в гаджетах і не в розмірі зарплати, а в тому наскільки ти можеш впливати та допомагати іншим, робити їх життя кращим, щасливішим. Ті люди, які це усвідомлюють, як правило, мають більш яскраве, повне, насичене емоційно і духовно життя. У таких людей є мета, сенс, тому що вони вкладають не в земне, яке швидко втрачається, а в вічне: в стосунки з Богом та іншими людьми. Адже Боже Царство – домівка для тих, хто воістину хоче стати її мешканцем, а не тільки женеться за благами нашій грішній землі:

Не складайте скарбів собі на землі, де нищить їх міль та іржа, і де злодії підкопуються й викрадають.Складайте ж собі скарби на небі, де ні міль, ні іржа їх не нищить, і де злодії до них не підкопуються та не крадуть.Бо де скарб твій, там буде й серце твоє!

Євангеліє Матвія 6:19-21

Seventh-day Adventist logo mark