«Ніч молитви» – проект спрямованій на відновлення та духовний розвиток молоді
На цьому проекті ти можеш відчути присутність Бога, а також зміцнити та покращити свої відносини з Богом. За рахунок того що команди змінюються це не дає тобі заснути а також дає можливість відчути атмосферу кожної команди. Також у тебе є можливість поділитися своїми пережіваннями та разом помолитися за них з пастором в окремій кімнаті, або з психологом.
Зустріч проходить раз на три місяці, про дату та місце проведення ти можеш дізнатися в Telegram
![](https://advent-ug.org/wp-content/uploads/2024/01/helena-lopes-e3ouqgt9bwu-unsplash.jpg)