Здоров’я

Здоровий спосіб життя допомагає нам досягати наших цілей і завдань, успішно реалізовувати свої плани, справлятися з труднощами, а якщо доведеться, то і з колосальними перевантаженнями. Міцне здоров’я, яке підтримується та зміцнюється людиною, дозволить їй прожити довге і повне радощів життя.

Чому ми боїмося захворіти?

Що ви робите, коли щось ламається? Напевно, в більшості випадків ми намагаємося тут же виправити поломку. Але найчастіше, будь це телефон або пилосос, нам зрозуміло, що допомогти може тільки фахівець. Те ж відбувається і зі здоров’ям. Розмінюючи цей дар на короткострокові задоволення і насолоди, ми втрачаємо незрівнянно більше, ніж отримуємо. Результати і успіхи, досягнуті в збиток здоров’ю, втрачають свою значущість. Адже здоров’я – міст, що приводить нас до всіх мрій. Той, хто піклується про своє здоров’я, сповнений енергії і сил, така людина готова втілити всі свої бажання і цілі в життя.

 

Але часто ми беремо у свого організму «в борг», не розуміючи, що одного разу вже не зможемо погасити борг. Чому ми звертаємося до Майстра, тільки коли вже безсилі в боротьбі з постійною втомою і болем?

Як прожити повноцінне і щасливе життя?

Ще при створенні людини Бог озвучив закони здоров’я, які записані в Біблії та ведуть до щасливого життя. Божественні закони, що включають і закони здоров’я, зовсім не випадкові, але призначені для того, щоб ми могли насолоджуватися повноцінним життям. Недавні дослідження підтвердили це, показавши, що в порівнянні з рештою населення адвентисти менш схильні до більшості поширених захворювань і живуть довше на 5-12 років.

 

Справжнє бажання бути здоровим іде з того Джерела, Яке хоче зробити наше життя повним, цінним та корисним для інших. Саме Бог цілком розкриває потенціал тих, хто відповідає на Його ніжну любов, і ділитися нею зі своїми ближніми. Ми віримо, що через нашу свідомість ми взаємодіємо з небесним, божественним і саме тому ми, як адвентисти, намагаємося підтримувати наше тіло здоровим, активним, бадьорим. Ми не куримо і не вживаємо алкоголю саме з цієї причини, попри те, що адвентисти й живуть в середньому довше і менше хворіють, наша мета не в цьому. Головна мета – зберегти нашу свідомість чистою максимально довгий термін, бажано до кінця життя, щоб ми могли підтримувати зв’язок з Богом. Адже кожен християнин – храм, призначений для проживання Духа Святого (1 Кор. 6:19). Ми бережемо своє тіло, щоб бути гідними присутності Божої, чути голос Його до нас і жити під керівництвом Духа Святого.

 

Отже, якщо ви вирішили серйозно зайнятися своїм здоров’ям, знайте, – ви не самотні. Наш люблячий Батько ще від створення світу проголосив секрети, які допоможуть зберегти та повернути наше здоров’я.

Seventh-day Adventist logo mark